KONST / Litografier / Grafiskt blad 16495256
nr 1649 5256
Hans-Peter Zimmer
(1936-1992), Tyskland
"Als es noch Menschen gab". Signerad, daterad -70, numrerad 138/250. Grafiskt blad, yttermått inklusive ram: 47x33 cm
Hans-Peter Zimmer, tysk målare född 1936, död 1992 .
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 18:40:21
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
Hans-Peter Zimmer
Läs mer om Hans-Peter Zimmer